|
Nieuws
Correctslapen organiseert in samenwerking met Chiropractie Van Leeuwen en Chiropractie Rhoon op zaterdag 12 februari 2011 een slaapdag.
|
< Terug
|
|
Iedereen weet dat een goede nachtrust heel belangrijk is. Niets is vervelender dan opstaan met een gevoel dat je tien jaar ouder bent dan de avond ervoor. Om bij dit probleem te helpen hebben Chiropractie Rhoon, Chiropractie van Leeuwen en CorrectSlapen de handen ineen geslagen en organiseren op 12 februari een heuse Slaapdag in “Het Centrum” te Rhoon (Bernhardstraat 3).
Hier zullen diverse metingen op het lichaam worden gedaan waarna je kunt rekenen op een deskundig advies van de slaapcoaches en Chiropractoren. Je kunt vrijblijvend een afspraak maken op info@correctslapen.nl of 06-39777347 zodat je niet hoeft te wachten. Spontaan langskomen met vrienden of familie kan natuurlijk ook! Kunt u die dag niet, bel dan gerust voor een afspraak op een voor u passend tijdstip.
Voor info:
www.chiropractievanleeuwen.nl
www.chiropractie-rhoon.nl
|
|